Yeşil Enerji – EKB – Enerji Kimlik Belgesi

10 Haziran 2018

Türkiye’nin onlarca farklı vilayetinde ve ilçesinde enerji belgelerinin düzenlenmesi, yalıtım danışmanlığı yapılması ve enerji ile ilgili farklı hizmetlerin oluşturulması adına faaliyetler yürüten Yeşil Enerji firması, Düzce’den Ordu’ya, Kütahya’dan İzmir’e, Elazığ’dan Balıkesir’e, Diyarbakır’dan Sivas’a ve Şanlıurfa’dan Çorum’a kadar hizmet kalitesini ulaştırıyor. Firma bu kadar geniş bir çerçevede hizmet kalitesi sağlıyor.

Enerji Kimlik Belgesi Almak Bu Kadar Kolay

Artık bu firma sayesinde kanunda belirtilen istisnai durumlarda yer alan binalar dışında tüm yapılar rahatlıkla enerji kimlik belgesi alabilirler. Bu belge, bir yasal zorunluluk olarak cezai yaptırımların önüne geçilmesini sağlamaktadır.

Ekb İle Yapınız Kullanıma Hazır

Firma tarafından sağlanan hizmetle birlikte alabileceğiniz ekb yapı ruhsatının çıkarılması için de en önemli noktalardan birisini oluşturmaktadır. Bu nedenle bekletilmeden ve ihmal edilmeden bu belgenin temin edilmesi için firma ile iletişime geçebilir ve hizmet talep edebilirsiniz. Ayrıca verim arttırıcı proje gibi noktalarda da hizmet alabilmek için firmaya yesilenerjikb.com.tr adresi üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.