WhatsApp / GSM: +905442265740 

Profesyonel Seviyede Saç Ekim Hizmetleri


Günümüzde oldukça popüler bir şekilde tercih edilmekte olan genel saç ekimi hizmetleri, dünyanın pek çok farklı bölgesinde olduğu gibi ülkemiz olan Türkiye’de de büyük oranda hizmete sunulmaktadır. Genel olarak birçok farklı çeşitte tekniği ile öne çıkan saç ekim çalışmaları, saç dökülmesi problemi yaşamakta olan bireyler için de oldukça elzemdir. Genel olarak saç ekim çalışmaları;

  • Folikül transferi yöntemine dayalı olan FUE saç ekimi tekniği ve
  • Medikal kalemler aracılığı ile doğrudan DHI saç ekimi tekniği olmak üzere iki temel başlık altında incelenmektedir.

Saç ekim hizmetlerinde profesyonel sağlık ekibi kadrosu tarafından uygulanması elzem olan bu gibi temel sağlık hizmetleri, dünyanın çeşitli bölgelerinde olduğu gibi ülkemizde de kendi alanında yetkin markalar tarafından hayata geçirilmektedir.

Saç ve Sakal Ekiminde Nitelikli Hizmet Standartları

Genel saç ekim hizmetleri alanında oldukça modernize ve yenilikçi seviyede hizmet seçenekleri ile öne çıkan Este Prime Clinic markası, kendi sektöründe lider ve öncü oluşumların da başında yer almaktadır. Kaş ekimi hizmetlerinde de oldukça nitelikli ve yetkin düzeyde hizmetleri ile tanınan firma, profesyonel hekim kadrosuna da söz konusu marka bünyesinde yer vermektedir. Özellikle sakal ekimi hizmetleri kapsamında en çok tercih edilen işletmeler arasında yer alan Este Prime markası, uluslararası seviyede genel hizmet ve kalite standartlarına da sahip olması ile öne çıkmaktadır.

Modernize ve Yenilikçi Seviyede Genel Kalite Skalası

Temel olarak kanda bulunan trombosit hücreleri bakımından oldukça zengin olan zengin plazmanın saç dokusuna uygulanması sistemine dayalı olan PRP saç tedavisi, saç dökülmesinin yoğun olduğu bölgeler için uygulanmaktadır. Este Prime markasının klinik hizmetleri bünyesinde edinebileceğiniz söz konusu bu gibi temel sağlık hizmetlerine saç mezoterapisi hizmetleri de dahildir. Genel ölçüde saç için gerekli olan mineral, vitamin ve aminoasit karışımlarının saçlı deriye enjekte edilmesine dayalı olan bu metot, saç köklerini besleyen bileşenlerin saç bölgesine yerleşmesini sağlamaktadır. Bahsi geçen bu hizmetlere Este Prime firması bünyesinde oldukça kolay ve hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Este Prime Özel Sağ. Turz. ve Dan. Hizm. A.Ş

Web Site: https://esteprime.com

Firma Yöneticisi: Erdal DOĞAN

Whatsapp & Call
+90 533 656 58 74
+90 533 318 24 16
+90 530 924 12 30
+90 532 067 66 26

Office Call Number
+90 212 215 50 80
+90 212 215 50 81

Address
Fulya Hakki Yeten Cad. Fulya Terrace Center
No:11 2.Blok Kat:13 D: 77 Şişli / İstanbul Turkey