Parça TL Bayilik Sisteminde Sunulan Uygulamalar

26 Mayıs 2019

Bayi özelliğini kazanan yerler için bayilik sistemi içinde verilen uygulama desteklerine bakıldığında Parça TL Bayilik Sistemi alan yerlerin gelişmiş bir şekilde raporlama desteğine sahip olduğu görülmektedir. Böylece bayiler günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak fatura işlemlerine dair raporlama sonuçlarını elde edebilmektedir.

Gelişen Sistemlerle Müşterilerinizi Memnun Edin!

Bayilik sistemi alınacak olan yerlerin bayilere sunduğu olanaklar arasında teknolojik olarak ve hizmet kalitesi noktasında sürekli olarak kendini geliştirecek olan yerler olmasına dikkat edilmelidir. Sürekli kendini yenileyen bir sistem sunan ve gelişmiş özelliklere sahip bir yazılımla hızlı sunucu desteği veren aktifkontor.net sitesinden ulaşılabilecek bayilik desteğini alabilirsiniz.

Kontör Satışına Bayilik Veren Yerlerin Özellikleri

Çok yaygın bir şekilde uygulanan yöntemlerden biri olan tam veya parça kontör satışlarında, paket satışlarında bu alanda hizmet veren yerlerin sunduğu bayilik sistemi hizmetleri oldukça önemli olmaktadır. Toptan ve Perakende Online Parça Kontör satışı yapmak isteyen yerlerin bu alanda hizmet veren bayiler arasında seçim yaparken bayilerin sunduğu özelliklere dikkat ederek seçimlerini yapması gerekmektedir.