Parça Kontör Bayilerinin Arasına Siz De Katılın!

18 Mart 2019

Akıllı telefonların yaygınlaşması ile birlikte telefonlara dair ihtiyaçlar günlük temel ihtiyaçlardan biri haline geldi. Bu sebeple parça kontör bayiliği alarak hizmet veren pek çok market, bakkal, kırtasiye, telefoncu ortaya çıkmış oldu. Sadece toptan kontör alımı yaparak bu hizmetleri vermeye siz de hazır hale gelebilirsiniz.

Parça Kontör Satışı Karlı Mıdır?

Parça kontör satışlarını kendi işletmelerinin bir hizmeti haline getirmeyi düşünen kişiler için mutlaka en ucuz parça kontör sistemi üzerinden konuşmak gerekir. Çok uygun fiyatlarla hizmet alınabilecek olan bu sistem sayesinde işletmelerin çok düşük maliyetlerle önemli karlar elde etmesi mümkün oluyor.

Alınan Bayilikle Verilebilecek Hizmetler

Kurumsal bir firmadan parça kontör yükleme alanında yetki alan ve gerekli donanımlarla işletmesini hizmet vermeye hazır hale getiren yerler pek çok alanda müşterilerine destek sunabilmektedir. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom hatları için parça tl bayiliği alındığında TL, kontör, dakika paketi, internet paketi gibi pek çok ürünün yüklenmesi de sağlanabilir. Bayilik alanında destek alınabilecek aktifkontor.net sitesinden bilgi alabilirsiniz.