Paket Kontör İle Ekstra Yüklemeye Son

25 Haziran 2019

GSM Operatörleri müşterilerinin daha avantajlı kullanım haklarına sahip olabilmeleri için ihtiyaçlar doğrultusunda birtakım paketler piyasaya sürmüştür. Belirli kontör miktarları karşılığında kullanıcılara sunulan bu paketler içerisinde kısa mesaj, konuşma ve internet gibi kullanım haklarını barındırmaktadır. Paketlerin sabit bir fiyatı olduğu için müşterilerin kullanım haklarına sahip olabilmeleri için ödemeleri gereken miktarda sabit olmaktadır. Firma internet sitesi üzerinden gerçekleştirdiği paket kontör satışları ile müşterilerinin yalnızca yapmak istedikleri paket miktarınca bir ödeme gerçekleştirerek ilgili kontör miktarına ekstra hiçbir masraf ödemeden sahip olmasına imkan tanımaktadır.

Aktif Kontör İşlem

Mobil işlemlerin merkezi konumunda olan site sayesinde paket kontör işlemi hızlıca yapılmaktadır. Böylece müşterilerine en kapsamlı hizmeti en cazip haliyle sunmaktadır. Satışlarınızın artmasını istiyorsanız mobil işlem ağına dâhil olabilirsiniz. Yazılım altyapısı ile desteklenen sisteme katılmak için ayrı bir detayla ilgilenmeniz gerekmez.

Parça tl yükleme hizmetinde veya kontör temininde firmanın web sitelerinden herhangi birine girerek hizmet temini yapılabilmektedir. http://www.aktifkontor.net/ web site platformu internet pos cihazları ile müşterilerinin işlemlerini kolaylaştıran bir firmadır.