Özbekistan Türkiye Arası Nakliyecilik

23 Haziran 2021

Özbekistan Türkiye arası nakliyecilik alanında her konuda kendini kanıtlamış olarak kusursuz bir hizmet için sizleri beklemekteyiz. Yılara dayana tecrübemizi teknolojik gelişmeler ile bir araya getirerek, mesafeleri yakın hale getiriyoruz. Kaliteden ödün vermeyen anlayışımız çerçevesinde her aşamada uluslar arası kalite standartlarını baz alarak taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Güvenli Nakliyat Hizmeti

Özbekistan nakliye olarak eşyaları en küçük parçasına kadar sigorta güvencesi altında teslim alarak, sorunlar karşısında mağduriyet yaşanmasının önüne geçmekteyiz. Taşıma garantimiz ile eşyalarda herhangi bir deforme, hasar oluşması durumunda tüm maliyeti üzerimize alarak, sizlere ilave bir masraf çıkmasının önüne geçiyoruz.

Özbekistan parsiyel taşımacılık kapsamında parça eşyalarınızı teslim aldıktan sonra, kaliteli malzemeler ile paketleyip, eşyalarınız için tam uygun olan depolama alanlarımıza kaldırıyoruz. Kısa süre içerisinde sevkiyatına başlayarak adreslerinizde sizlere teslim ediyoruz. Özbekistan frigo kapsamında ısı kontrollü araçlarımız ile Türkiye Özbekistan arası, yaş sebze ve meyve başta olmak üzere, dondurulmuş ürünler, çiçekler, et ve et ürünler, süt ve süt mamulleri sorunsuz bir şekilde taşımaktayız.

Hizmet Kalitemiz

Özbekistan nakliye olarak taşımanın her adımında gereken özen ve titizliği göstermekteyiz. Özbekistan parsiyel alanında olduğu gibi Özbekistan frigo kısmında da Türkiye ile Özbekistan arası taşıma hizmeti vermiş olduğumuz müşterilerimiz tarafından kalitemiz hakkında verilen referansları inceleyebilirsiniz. Her zaman daha iyisine en uygun fiyatlar altında ulaşmanız için sizleri bekliyoruz.