Kontörlü Telefonlarda Kesintisiz Konuşma

16 Ocak 2019

Sağlamış olduğu avantajlar nedeni ile bugün birçok insan faturalı hatlar yerine kontörlü telefonları kullanmayı tercih etmektedir. Ancak kimi zaman konuşma devam ederken kontör bitebilir. İletişimin devamını getirebilmek için parça kontör yükleme yapmak gerekmektedir. Sonraki zamanlarda aynı sorun ile karşılaşmamak için toptan kontör yüklemesi yapılarak hazırlıklı olunabilir.

En Avantajlı Kontör Seçenekleri

Faturalara göre daha uygun olmasının yanında yüklemenin yapıldığı parça kontör bayiliği de ödenen miktarı etkileyebilmektedir. Kimi bayiler yüksek komisyon aldıkları sistemleri kullanırken kimileri en ucuz parça kontör sistemi ile müşterilerine hizmet vermeye çalışmaktadırlar. Uygun fiyatlı iletişim için bayilerin hangi sistem ile çalıştığını bilmek gerekir.

Büfeler İçin Kontör Yükleme Bayiliği

Önceleri sadece telefon operatörlerinin iletişim merkezlerinden kontör yükleme yapılabilirdi. Ancak bugün birçok büfe parça tl bayiliği alarak insanların kolaylıkla kontör yüklemelerini sağlamaktadır. Siz de büfe sahibiyseniz bu internet adresinde yer alan bayilik seçeneklerini değerlendirerek gelirlerinizi arttırabilir ve sağladığınız hizmet ile daha çok kişiye hitap ederek müşteri portföyünüzü geliştirebilirsiniz.

http://www.aktifkontor.net/