Kocaeli Evden Eve Nakliyat

6 Ekim 2018

İzmit ve Tükiye’nin 81 iline nakliyat hizmeti sunmakta olan firmamız İzmit evden eve nakliyat olarak  taşımış olduğumuz eşyalarınızın gerçekleştirdiğimiz nakliye hizmeti süre kapsamında eşyalarınız garanti kapsamında olup, zarar görmeden ve çizilmeden gereken özeni en iyi şekilde firmamız ve personellerimiz ile gerçekleştirmekteyiz.

Şehirler arası taşımacılık ya da evden eve taşıma talebinde bulunduğunuz zaman, eşyalarınızın miktarına, hacmine, kütlesine ve boyutuna nakliyat araç filomuzdaki nakliye aracımızı ve gerekli personel sayısını taşıma günü almış olduğunuz gün içerisindeki randevu saatinde adresinize yönlendirmekteyiz.

Eşyalarınızın büyüklüğü, miktar gibi özelliklerine göre tır, kamyon, kamyonet veya özel şehirler arası nakliye aracı belirlemesi yapmaktayız.

Nakliye alanında oldukça başarılı işler ortaya koyan Kocaeli evden eve nakliyat başarıya ulaşmasında büyük rol oynayan uzman kadroyla taleplerinizi karşılamaya her zaman hazır olduğumuzu belirtmek isteriz.

Bünyemizde görev alan her personel ne taşıdığını ve sorumluluğunu bilmektedir. Tüm çalışanlarımız taşıma esnasında, taşıdığı eşyanın sanki kendi eşyasıymış gibi öneme sahip olduğunu düşünür ve bu bilinçle eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden taşıması sağlanır.

Eşyalarınızın güvenli bir şekilde yerine ulaşması ve olumsuz etkilerin yaşanmadan teslimi için bizi http://www.kocaelievdeneve.net/‘ i tercih edebilirsiniz.