Kalorifer petek temizliği ve su kaçağı tespiti hizmetleri

23 Kasım 2018

Özellikle büyük şehirlerde yer alan yüksek binalar, çok sayıda daire içerdiklerinden dolayı kat kaloriferini tercih ederler. Bu sayede ısınma masrafının düşürülmesi hedeflenir. Bu kat kaloriferlerinin sorunsuz bir şekilde iş görebilmesi için düzenli bir şekilde kalorifer petek temizliği ve bakımının profesyonel bir ekip tarafından yapılması gerekir. Yaptırılan petek temizliği sayesinde ısıtma sistemlerinden daha çok verim alınarak daha az maliyetle kış mevsimi geçirilebilir.

Su Tesisatı Arızaları Nelerdir

Su tesisatları temiz su ve pis su olmak üzere iki ana kategoriye ayrılır. Temiz sular musluktan akan ve yemek ya da temizlik için kullandığımız sulardır. Pis sular ise tuvalet, banyo ve mutfak giderlerinden akan sulardan oluşur. Giderlere büyük taneli çöpler atılırsa borular tıkanabilir. Bu durumda tıkanıklık açma onarımının yapılması icap eder.

Su Kaçağı Nasıl Onarılır

Su tesisatlarında görülen bir diğer arıza ise su kaçaklarıdır. Su kaçağının tesisattan ya da kullanımdan kaynaklanan çeşitli sebepleri vardır. Hangi nedenden olursa olsun kaçak sorunun çözülmesi için öncelikle kaçağın yeri bulunmalıdır. Bunun için tesisatçı bir ekip su kaçağı tespiti yapar.

Asya Tesisat olarak; Kalorifer petek temizliği, petek temizliği, su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, pimaş açma, gider tıkanıklığı açma gibi ve daha birçok tesisat işlerinizde hizmetlerimizi İstanbul ilinde ve aşağıdaki ilçelerde aktif olarak gerçekleştirmekteyiz.

Bahçelievler – Arnavutköy – Avcılar – Bağcılar – Bakırköy- Başakşehir
Bayrampaşa – Beşiktaş – Beylikdüzü – Beyoğlu – Büyükçekmece – Çatalca
Esenler – Esenyurt – Eyüp – Fatih – Gaziosmanpaşa – Güngören
Kâğıthane – Küçükçekmece – Sarıyer – Silivri – Sultangazi – Şişli – Zeytinburnu

Yukarıdaki tüm ilçelerde eksiksiz ve kusursuz hizmet anlayışını benimseyen firmamız size bir telefon kadar yakın!

www.asyatesisat.com
www.asyatesisat.org