İstanbul’da Su Tesisatçısı İhtiyaçlarına Çözümün Doğru Adresi

3 Şubat 2019

Ev ve iş yerlerinde hayatın devam etmesi suya bağlıdır. İki su tesisatı sayesinde yaşam alanlarında hayat devam eder ve bunlardan birisi temiz su tesisatı, diğeri kullanılmış su tesisatıdır. Her ikisi de su tesisatçısı olarak firmamızın hizmet alanına dahildir ve uzman kadromuz karşılaşacağınız su tesisatı problemlerinde 7/24 en yakın destekçinizdir. Bir telefon ile firmamıza ulaşabilir, dakikalar içinde ustalarımızın adresinize gelerek son sistem cihaz ve ekipmanlarla tamirat yapmasını sağlayabilirsiniz. Firmamız kaliteli ve güvenilir hizmetlerini uygun fiyat avantajıyla taçlandırmakta, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarında hep daha iyiyi sunmayı kendine vizyon edinmektedir. Dolayısıyla İstanbul’da su tesisatçısı ihtiyacınıza en isabetli çözüm firmamızdır.

İstanbul’da Su Tesisatçısı Hizmet Çeşitleri

Firmamız su tesisatıyla alakalı bütün hizmetleri tek başına karşılayabilecek yetkinliğe sahiptir. Bu hizmetlerimizden ilki su kaçağı tespitidir. Çok sık karşılaşılan ve ciddi problemlere yol açabilen su kaçaklarının acil ortadan kaldırılması gerekir. Aksi taktirde yapıların temeline, duvarına, boyasına, sıvasına zarar verebilir. Bütün bunlar maddi manevi külfet oluşturur. Ekiplerimiz termal kameralarla su kaçaklarını noktasal olarak tespit etmekte ve etrafı kırıp dökmeden su kaçağı tespiti yapmaktadırlar. Ardından da en az hasarla tadilatı gerçekleştirerek kaçağı ortadan kaldırmaktadırlar.

İstanbul’da su tesisatçısı olarak en çok karşılaştığımız problemlerden birisi de giderlerdeki tıkanıklıklardır. Mutfak lavabolarında, banyo lavabolarında, küvetlerde, tuvaletlerde karşılaşılan gider tıkanıklığının tespiti için firmamız özel makinelerden yararlanmakta, kameralı makinelerimiz sayesinde tıkanıklığın nereden ve neden kaynaklandığı tespit edilmektedir. Ardından da özel robot ekipmanlarımızla boru içinde tıkanıklık giderilmekte, hiçbir şekilde kırma, dökme, etrafı kirletme olmadan problem çözüme kavuşturulmaktadır.

İstanbul’da Profesyonel Petek Temizliğinin Adresi

İstanbul’da su tesisatçısı olarak bir diğer hizmetimiz kalorifer petek temizliğidir. Bu hizmetimizle kalorifer peteklerinin ve tesisat sisteminin temizliğini yapıyor, ortamın daha az enerjiyle daha fazla ısınmasına olanak sağlıyoruz. Özel ekipmanlarımızla hizmet vererek sıcacık bir kış geçirmenize yardımcı oluyoruz.

http://asyatesisat.org/