İstanbul Evden Eve Nakliyat

2 Kasım 2021

Görev icabı son derece sık yer değiştirmek zorunda kalıyoruz. Geçmişte yaşadığımız kötü deneyimler nedeniyle bu seferki taşınma sürecimizde günler öncesinde stres başlamıştı. Eşyalarımızın yeniden zarar göreceği, maddi manevi değerlerinden olacağı, anlayışsız kişilerle muhatap olma ihtimali gibi riskler bir hayli canımızı sıkmıştı. Bu hislerle internette Evden Eve nakliyat firması araştırmasına başladık ve Pointer Nakliyat adında bir firma bulduk.

Firmanın kendi web sitesinde oldukça fazla detay bulunuyor, evden eve nakliyata dair her türlü bilgi barındırıyordu. 1960’lardan önce nakliye sektörüne adım attıkları, sürekli kendilerini yenileyerek seçkin bir firma oldukları anlatılıyor. Fakat pratikte hala şüphelerimiz vardı!

İstanbul Evden Eve Nakliyatta Profesyoneller

Daha birçok İstanbul evden eve nakliyat firmasına baksak da Pointer Nakliyat ile iletişim kurmaya karar verdik. Daha çağrı merkezinde telefon çalar çalmaz açtılar. Son derece samimi, aynı zamanda profesyonelce karşıladılar. İlk intiba olumluydu.

Ev Taşıma Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Ev taşıma konusunda her detayı kendileri açıkladılar. Adresimize ekspertizlerini yönlendirerek yerinde tespit yaptılar. Eşyalarımızın miktarını, ebatlarını ve mesafeyi dikkate alarak bir fiyat teklifi hazırladılar. Son derece uygun bir fiyat çıkardıkları için kabul ettik ve sözleşme imzaladık.

Daha sonra randevu günü ve saatinde geldiler. Paketlediler ve asansörle taşıdılar. Kısa sürede yeni evimize ulaşıp yine asansörle hızlıca eşyalarımızı evimize çıkarıp yerleştirdiler. İlk kez bir taşınma bizim için bu kadar kolay olmuştu. Bütün ekibe teşekkür ediyoruz.

www.pointernakliyat.com