Farkı Hissedeceğiniz Bir Mekân

13 Temmuz 2019

Centilmenlere hitap eden ve sadece kuaförlük hizmeti değil aynı zamanda dostane bir yaklaşımla müşterilerine yaklaşan, gerçek anlamda sanatı, zanaatı ve ustalığın birlikte sürdürüldüğü alanında farkını ortaya çıkarmış bir yer. İstanbul Suadiye erkek kuaförü diye yapılan telaffuzun karşılığı olan ve hizmetlerin hakkının verildiği bir kompleks. İstanbul çocuk kuaförü alanında usta berberliğin ifa edildiği ve çocukların kuaför koltuğunda ikna edilip saçlarına güzel şekil verilebildiği eğlenceli bir salondur.

Hizmetler

Centilmenlere özel saç, sakal ve cilt ürünleri ile bakım yapılmaktadır. İstanbul Kerastase saç bakım ürünleri kullanım yeri olan Gent’s İstanbul’da ayrıca yine beylerin el ve ayak bakımı, ağda işlemleri, makine ile vücut tıraşı, kaş dizaynı, sprey bakımı, kalıcı düzleştirme ve keratin bakımı, saç boyama ve renk açımı, İstanbul sakal bakım ürünleri ile yapılan sakal boyama gibi sadece erkeklere özel bakım işlemleri yapılmaktadır.

Vizyon

Bakımlı olmanın haricinde farkını belli etmek isteyenlere istenilen kalitede ve profesyonellikte hizmet vermeye devam etmektir. Genç ve dinamik ekip ile aynı ritimde yıllarca diğerleriyle olan farkı koruyabilmektir.

https://www.gentsistanbul.com