En İyi Parça Kontör Bayiliği Sunan Şirket

17 Şubat 2019

Bir cep telefonu bayiliğiniz, bir telefoncu dükkanınız ya da kontör satışı yapmaya müsait yeriniz varsa toptan kontör bayiliği alarak müşteri ağınızı genişletebilişiniz. Eğer kaliteli bir iş ortağı bulur ve kaliteli hizmet verirseniz mevcut ürünlerinizin satışını da arttırır, marka değerinizi daha yukarılara taşıyabilirsiniz. En iyi parça kontör bayiliği sunan şirketlerden biri Aktif Kontör. Şirket gelişmiş altyapısı ile Türkiye’nin her yerine bayilik veriyor.

En Kolay Parça Kontör Yükleme Merkezi

Şirket geliştirmiş olduğu özel bir yazılım üzerinden bayilerine hizmet ulaştırıyor. Sizler de son derece işlevsel olan bu yazılım üzerinden hızlı biçimde parça kontör yükleme yapabiliyorsunuz. Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom operatörlerinin hepsinin kontör bayiliğini tek kalemde yârine getirebiliyorsunuz.

En İyi TL Bayiliği Hizmeti

Şirket özel anlaşmaları sayesinde bütün operatör markalarının en ucuz parça kontör sistemi ile bayilerine hizmet ulaştırıyor. Kaliteyi uygun fiyata sunduğunuz için işletmeniz kısa sürede bölgenin en iyi parça tl bayiliği sahibi oluyor. Dilediğiniz zaman şirket yetkililerinden yardım alabiliyorsunuz. işlerinizin aksamasını engelliyorlar.