Bütçe Dostu Yangın Merdiveni Fiyatları

17 Mart 2021

Yangınlar yaşanabilecek en büyük felaketlerden birisidir. Can ve mal kaybına sebep olabilecek olan yangınlar pek çok farklı nedenden dolayı, her zaman her yerde yaşanabilir. Bu yüzden kendinizi, sevdiklerinizi ya da çalışanlarınızı korumak adına önceden önlemler almalı, yangın güvenlik sistemleriyle donatılmış yaşam ve çalışma alanları inşa etmelisiniz.

Yangına karşı yönetmelik gereği de alınması gereken önlemler vardır. Ancak sadece yönetmelikçe zorunlu olduğu için değil, can ve mal güvenliği için yangın güvenlik sistemlerini göz ardı etmemek gerekir. Dolayısıyla yapınız için yangın merdiveni seçerken tek kriteriniz yangın merdiveni fiyatları olursa güvenliği riske atmış olabilirsiniz.

Yangın Merdiveni İmal Edenler

Yangın güvenlik sistemleri yönetmeliklere tabi olduğu için bu alanda işi uzmanına bırakmanızda ve profesyonel destek almanızda fayda var. Başarı Mühendislik adlı firma 2006 yılından bu yana yangın güvenlik sistemlerinde hizmet veriyor. Her türlü yangın eğitimi, yangın sistemleri, yangın merdivenleri, yangın kapıları gibi gereksinimlerde firmadan destek alabiliyorsunuz. Gerek danışmanlık gerek uygulama konusunda ihtiyacınıza en uygun çözümleri sunacaklarından emin olabilirsiniz.

Elbette yangın güvenlik sistemleri dendiğinde ilk akla gelen yangın merdivenleri. Firma yapınızın özelliklerine ve yönetmeliğe göre gereli projeyi hazırlıyor. Size en uygun yangın merdiveni türünün hangisi olduğu, nereye kurulacağı, nasıl kullanılacağı, maliyetinin ne olacağı gibi bütün detayları veriyor. Portatif yangın merdiveni, Z tipi yangın merdiveni, makaralı yangın merdiveni, düz kollu yangın merdiveni, dairesel yangın merdiveni gibi türlerde merdivenler imal edip kurulumlarını yapıyorlar.

Yüksek Güvenlikli Yangın Kapısı Çeşitleri

Firma yangına dayanıklı yangın kapısı çeşitleriyle de çözüm üretiyor. Tek kanat, çift kanat, menfezli, şaft ya da camlı gibi kapı türleri arasında binanıza en uygun olanı hazırlayabiliyorlar. Olası bir yangında duman, alev, ısı sızdırmazlığı olan ürünlerle güvenliğinizi sağlıyorlar.