Antmed Antalya Güzellik Merkezleri Arasında En İyisi

17 Şubat 2019

Kadın estetiğinin en önemli noktalarından biri olan dudaklar kimi kadınların kendisinde hiç beğenmediği noktalardan olabilmektedir. Yüzün güzel görünmesinin en önemli etkenlerinden biri olan dudaklar için dudak dolgusu çalışmaları ile istenen kalınlıkta dudaklar Antalya güzellik merkezi ile ortaya çıkarılabilmektedir.

Dudak Dolgusu Kimlere Yapılabilir?

İsteyen herkes dudak dolgularını yaptırabilmektedir. Bu noktada Antmed gibi bu alanda profesyonel kişilerden hizmet alınabilecek güzellik merkezleri tercih edildiği takdirde en doğru ve istenen oranlarda dudak dolgunlaştırma, şekillendirme ve dudak kontürünün belirlenmesi gibi çalışmalar yapılabilmektedir. Bu sayede dudak kenarındaki çizgiler ortadan kaldırılmakta ve dudak çevresinde yaşanan sarkmaların da önüne geçilebilmektedir.

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Vücudun en hassas bölümlerinden biri olan dudaklara yapılan dolgu işlemlerinde bölgesel ağrılar oluşabileceği için ağrısız bir şekilde işlemi gerçekleştirmek adına bölgesel anestezi uygulanmaktadır. Kremler vasıtasıyla yapılan bu anestezi işlemlerinin ardından hızlı ve kolay bir şekilde dudak dolgusunun yapımına geçilebilmektedir. Silikonla gerçekleşen bu işlemlerin yanı sıra Antmed’den Antalya Lazer Epilasyon desteği de alınabilir.

http://www.antmed.com.tr/